• Polecamy
  • Kategorie
  • Clinex DEZOfast 5L Preparat dezynfekująco- myjący

Clinex DEZOfast 5L Preparat dezynfekująco- myjący

57.50
57.50
szt. Do przechowalni
Ilość w opakowaniu 1 szt.
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Kurier Inpost 15
Kurier DPD 16
Kurier Inpost (Pobranie) 18
Kurier DPD (Pobranie) 20
Dostępność Duża dostępność

Zamówienie telefoniczne: 0048792870510

Zostaw telefon

W pełni profesjonalny płyn do dezynfekcji powierzchni. Jego skuteczność została potwierdzona badaniami porównawczymi zrealizowanymi przez Uniwersytet Śląski w Katowicach. Dezynfekcja powierzchni przy regularnym stosowaniu Clinex DEZOFast będzie przynosiła zaskakująco dobre efekty. Produkt często wykazuje się lepszymi właściwościami dezynfekującymi niż płyn do dezynfekcji powierzchni z alkoholem. 

Bezaldehydowy, wysokowydajny środek dezynfekujący o wyjątkowej skuteczności bakteriobójczej i wirusobójczej.
Szerokie spektrum skuteczności; bakterie, drożdże, grzyby, wirusy otoczkowe i bezotoczkowe oraz zarodniki C. difficile*  Czyści i dezynfekuje w obecności brudu, krwi i białek.

Numer pozwolenia na obrót produktem biobójczym nr 8010/20

Właściwości: DEZOFast jest bezaldehydowym, wysokowydajnym środkiem dezynfekującym o doskonałych właściwościach bakteriobójczych i szerokim spektrum działania przeciwko bakteriom, drożdżom, grzybom, wirusom i sporom. Jego skuteczność w zwalczaniu zarodników Clostridium difficile (są jedną z najczęstszych przyczyn rzekomobłoniastego zapalenia jelit) i różnych rodzajów wirusów idealnie pasuje do stosowania tego preparatu w szpitalach, obiektach opieki długoterminowej i instytucjach. Może być również stosowany w restauracjach, zakładach przetwórstwa spożywczego i szkołach. 

Zastosowanie: Gastronomia, toalety, sale konsumpcyjne, biura, hotele, środki komunikacji miejskiej, centra handlowe, siłownie i kluby fitness, żłobki, przedszkola, szkoły, zakłady fryzjerskie, salony fryzjerskie i salony tatuażu, izba przyjęć, stomatologia. 

Pojemność: 5L 

Kod produktu: 77-017

Sposób użycia: Usunąć z powierzchni wszelkiego typu zanieczyszczenia. Następnie dokładnie spryskać powierzchnię przeznaczoną do dezynfekcji. Po upływie czasu zalecanego na etykiecie należy przetrzeć powierzchnie wilgotną ściereczką. Należy o tym pamiętać w szczególności, gdy dezynfekujemy powierzchnie mające kontakt z żywnością. Zaliczyć do nich trzeba blaty oraz wszelkie urządzenia, czyli lodówki, mikrofalówki, chlebaki itd.

WIEDZA I DOŚWIADCZENIE

SZEROKA OFERTA

WYSOKA JAKOŚĆ

SZEROKA OFERTA

WYSOKA JAKOŚĆ

SZYBKA REALIZACJA

ODBIÓR OSOBISTY

ŁATWE ZWROTY

ODBIÓR OSOBISTY

ŁATWE ZWROTY